O nas

Czym się zajmujemy?

Inferno-IT to najlepszy wybór dla tych z Państwa, którzy poszukują profesjonalnych produktów najwyższej jakości w przystępnej cenie z gwarancją.

W naszej ofercie znajduje się sprzęt komputerowy – nowy i używany (refurbished) zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Nasz doświadczony zespół to ludzie zaangażowani, z pasją, którzy pomogą w wyborze optymalnych rozwiązań, doborze niezbędnych akcesorii oraz oprogramowania.

My ogarniamy Twoje IT, a Ty zajmujesz się tym, co dla Ciebie najważniejsze.

Używane nie znaczy gorsze! Dbajmy o naszą planetę!

Zanim zdecydujesz się na zakup nowego czy kolejnego sprzętu zastanów się czego dokładnie potrzebujesz.

Zakup fabrycznie nowego komputera, laptopa czy monitora nie zawsze jest konieczny. W naszej ofercie znaleźć można urządzenia używane, które spełniają wszelkie wymagania i praktycznie niczym nie ustępują w porównaniu z nowym sprzętem. Często również okazuje się, że modernizacja posiadanego już komputera przynosi oczekiwany efekt, a jest znacznie tańsza.

Podnosząc świadomość naszych klientów wspólnie dbamy o środowisko.

Wsparcie - gwarancyjne, po okresie gwarancji, dla urządzeń zewnętrznych.

Nikt nie lubi awarii, szczególnie jeśli komputer jest narzędziem codziennej pracy lub spełnia szczególną rolę.

Awarie się zdarzają, nawet nowe komputery potrafią się zepsuć. Chcąc zapewnić Państwu komfort wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia objęte są minimum roczną gwarancją, a w okresie jej trwania realizowana jest bezpłatnie w systemie door-to-door. W zależności od problemu staramy się również usuwać usterki zdalnie. Po gwarancji zawsze można liczyć na naszą pomoc.

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Oryginalne oprogramowanie. Windows 10.

Jesteśmy partnerem Microsoft Refurbisher dzięki temu dostarczamy w pełni legalne oprogramowanie.

Każdy zakupiony u nas komputer możemy wyposażyć w najnowszy system operacyjny Microsoft Windows gwarantując to, że jesteś zawsze na bieżąco. Dedykowane licencje Windows 10 dla komputerów zregenerowanych to kolejny argument przemawiający za kupnem sprzętu używanego w świetnej cenie.

Tylko oryginalne oprogramowanie gwarantuje Ci bezpieczeństwo i wsparcie.

Instytucje publiczne. Szkolnictwo. VAT 0%.

Zapraszamy do przesyłania zapytań ofertowych wszystkie uprawnione podmioty.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i profesjonalnemu, dedykowanemu zespołowi dostarczamy rozwiązania najwyższej jakości. Realizujemy kompleksowe wyposażenie pracowni, urzędów, szpitali czy szkół każdego szczebla.

Żadne zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.